Podróżniczy speed dating

Uwielbiasz podróżować? Poznawać nowe miejsca, nowych ludzi, wędrować po górach i odkrywać nowe szlaki? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę z podróżowaniem?

Speed dating dla podróżników to świetna okazja do poznania kogoś o podobnych zainteresowaniach, podzielenia się wspomnieniami z podróży albo znalezienia towarzysza podróży!

Odważ się, zrób pierwszy krok i zapisz się na spotkanie! Może tak rozpocznie się następna podróż?

Zwiedzanie świata to niezwykłe doświadczenie, ale nie wszyscy mają do tego towarzystwo i niekoniecznie lubią podróżować w pojedynkę. Jeśli w naszym otoczeniu nie ma żadnych miłośników życia w trasie i odkrywania nowych miejsc, a jesteśmy otwarci na nowe znajomości, podróżniczy speed dating jest świetnym rozwiązaniem!

Co to właściwie jest PODRÓŻNICZY SPEED DATING?

O co chodzi? Podróżniczy speed dating to połączenie klasycznych szybkich randek z pasją do odkrywania nowych miejsc. Dzięki temu masz szansę skontaktować się z ludźmi, którzy tak samo jak Ty nie mogą usiedzieć na miejscu bądź po prostu planują wyjazd i, podobnie jak Tobie, nie odpowiada im samotne podróżowanie.

Każdy uczestnik ma bardzo krótki czas – tradycyjnie jest to od 5 do 7 minut na zainteresowanie sobą rozmówcy i pokazanie się z jak najlepszej strony, więc jeśli takie sytuacje Cię stresują bądź onieśmielają, nie zmuszaj się i poszukaj podróżniczych znajomości w inny sposób. Niezależnie od wybranej przez Ciebie drogi, taka relacja może przerodzić się w trwałe uczucie bądź zakończyć na sympatycznie spędzonym czasie – to zależy tylko od Was!

Wspólne pasje łączą ludzi i stanowią świetny fundament wspólnego życia w przyszłości, więc znalezienie drugiej połówki podczas podróżniczego speed datingu to wygrany los na loterii. Ciekawość świata warto pielęgnować, zwłaszcza, gdy dzięki niej możemy znaleźć prawdziwą miłość! 😊

Oznaczone ,
X