ZALETY SPEED DATINGU

Czy warto pójść na speed dating?

Pewnie nie raz zastanawiałeś się czym jest speed dating lub czy w ogole warto na coś takiego pójść. Szybkie randki to świetny sposób na poznanie nowych osób. Jakie są zatem największe zalety takiego sposobu randkowania?

Krótki czas rozmowy

W ciągu 2 godzin masz możliwość poznania kilkunastu osób. Rozmowy zazwyczaj są krótkie, a jednocześnie spontaniczne. Te 5 minut pozwala Ci na stwierdzenie, czy macie wspólne tematy i czy warto pójść z daną osobą na drugą randkę.

Nie tracisz również czasu na przedłużające się znajomości internetowe. Nigdy nie wiadomo na 100% z kim rozmawiasz.

Możliwość poznania wielu osób

Podczas randkowania masz możliwość poznania aż do 15 osób! Im więcej randek, tym łatwiej znaleźć dopasowanego do nas partnera – co stanowi niewątpliwą zaletę speed datingu! Podczas 2 godzin poznamy wystarczająco wiele osób, żeby móc wybrać tę najbardziej odpowiednią.

Nie jesteśmy na nich przypadkiem!

A dokładniej – i Ty, i druga strona przychodzisz w tym samym celu na speed dating – aby poznać kogoś interesującego i ciekawego.

Warto wziąć pod uwagę fakt, że na szybkich randkach można poznać ludzi nie tylko pod kątem związku.

Jest wiele zalet szybkich randek. Jest to rozwiązanie idealne dla wszystkich singli szukających partnera. Zarówno tych nieśmiałych, jak i całkowicie otwartych na ludzi. Ze względu na wysokie szanse powodzenia randki i nawiązania długotrwałej znajomości, warto przynajmniej raz skorzystać z tej metody poznawania nowych ludzi. A nuż trafimy na miłość swojego życia już za pierwszym razem? Nawet jeśli nie – szybkie randki to zawsze doskonała zabawa.

X