Jak przygotować się na szybkie randki, czyli nowoczesne spotkania dla singli?

Szybkie randki organizowane przez współczesne swatki to takie spotkania dla singli, na których można znaleźć pokrewną duszę – raz miłość, innym razem przyjaźń na wiele lat. Postanowiłeś zapisać się na wydarzenie w swoim mieście, ale nie do końca wiesz, jak przygotować się na takie szybkie randki? Czy w ogóle da się przygotować na spotkanie z potencjalną miłością życia? Mamy dla Ciebie kilka rad!

szybkie randki - spotkania dla singli

Jak wyglądają szybkie randki?

Zupełnie nie wiesz, jak wyglądają spotkania dla singli? Być może masz o nich mgliste pojęcie dzięki amerykańskim filmom lub opowieściom znajomych. No dobrze… nie trzymamy Cię dłużej w niepewności! 🙂 Szybkie randki to rodzaj spotkań, które zastępują pisanie z potencjalnymi partnerami na portalach randkowych. Podane w „skondensowanej formie” pozwalają w dwie godziny poznać kilkanaście, a czasem nawet kilkadziesiąt osób!

Spotkania dla singli mają tę zaletę, że eliminują moment rozczarowania związany z randkowaniem online. Być może miałeś okazję zauroczyć się kimś przez internet, umówiliście się, jednak na spotkaniu odkryliście, że nie potraficie się porozumieć, macie odmienne temperamenty i zostaniecie co najwyżej kumplami. Szybkie randki na żywo są testowaniem jednocześnie zgodności charakterów i zainteresowania fizycznego.

Pierwszy krok do spotkania dla singli

Zobacz, jakie szybkie randki oferujemy w tej chwili – wybierz swoje miasto i interesującą Cię tematykę (mamy m.in. randki chrześcijańskie, randki kulinarne i randki dla zapracowanych). Zgłoś udział, by zarezerwować miejsce. Uff, pierwszy krok masz już za sobą. Nie było tak strasznie, prawda? 🙂

Spotkania dla singli są organizowane w neutralnych miejscach sprzyjających luźnej atmosferze, np. barach lub kawiarniach. Nie musisz stroić się w eleganckie ubrania ani malować bardziej niż na co dzień. Na pewno chcesz się zaprezentować jak najlepiej, ale pamiętaj, by nie zagubić siebie. W zamyśle szybkie randki mają zaprezentować nas takimi, jakimi jesteśmy i jakimi powinna nas polubić (pokochać! :-)) ta jedna wyjątkowa osoba.

Jak przygotować się na szybkie randki?

Jaki ubiór zatem polecamy? Wybierz ubrania, w których czujesz się wygodnie i komfortowo, ale też atrakcyjnie. Przygotuj w głowie pytania, które chciałbyś zadać nowo poznanym osobom. Nie muszą być wymyślne – zadaj rozmówcom takie same pytania, jakie zadałbyś im przez internet lub gdybyście poznali się w barze. Może chcesz wiedzieć, jaką lubią kuchnię, a może czy mają w domu zwierzaki lub jak spędzają weekendy i dokąd jeżdżą na urlopy. Spotkania dla singli w kilka minut dadzą Ci wstępny obraz rozmówców, dzięki czemu ocenisz, czy Cię interesują, czy jednak zabrakło „tego czegoś”.

Tematyczne szybkie randki stanowią małą podpowiedź, o czym możecie rozmawiać. Jeśli jesteś na spotkaniu dla podróżników, zapytaj rozmówcę o kraje, które lubi odwiedzać albo w których niedawno był. Dzięki temu poznasz jego zainteresowania, ideały, światopogląd. Ocenisz, czy to osoba, z którą mógłbyś dzielić życie.

Nie zniechęcaj się, jeśli pierwsze spotkania dla singli nie przyniosą oczekiwanego rezultatu. Daj im szansę i umów się na kolejne, może związane z innym zainteresowaniem. W końcu trafisz na kogoś dla siebie, jesteśmy o tym przekonane. Ba! jesteśmy tego świadkami. 🙂

Dodaj komentarz

X