Imprezy dla singli – jak wygląda speed dating i czego się po nim spodziewać?

Imprezy dla singli – choć coraz popularniejsze – wciąż są w Polsce traktowane jako nowy, niezbadany ląd. Zainteresował Cię speed dating i postanowiłeś przyjrzeć mu się uważniej, a być może wziąć w nim udział? Dziś odpowiemy Ci na dwa kluczowe pytania: jak wyglądają imprezy dla singli i czym może zaowocować speed dating. Zapraszamy do lektury!

imprezy dla singli - speed dating

Jak wyglądają imprezy dla singli?

Speed dating, w tłumaczeniu „szybkie randkowanie”, to ok. dwugodzinne imprezy dla singli obu płci. Na każdej pojawia się od 20 do 30 osób, dzięki czemu możesz liczyć na kilkanaście krótkich rozmów (pięciominutowych minirandek). Nie musisz się obawiać o stan cywilny rozmówców – zapisanie się na speed dating wymaga bycia singlem, co zostało uwzględnione w regulaminie akceptowanym przez uczestników.

Imprezy dla singli organizujemy w miejscach przyjaznych, naturalnych, sprzyjających luźnej atmosferze – np. barach. Nie ingerujemy w Twoje rozmowy: możesz dyskutować o poważnych kwestiach, ale także żartować i flirtować. Postaraj się wycisnąć z kilkuminutowej rozmowy tyle, ile się da. Tak oto speed dating da Ci wstępne pojęcie, czy rozmówca poruszył w Tobie właściwą strunę.

Speed dating się kończy… i co dalej?

Zapisując się na imprezy dla singli, podajesz w formularzu podstawowe dane kontaktowe: imię, numer telefonu, adres e-mail. Z kolei kiedy speed dating zmierza ku końcowi, oddajesz nam formularz z zaznaczonymi osobami, z którymi rozmawiało Ci się najlepiej i w których widzisz randkowy potencjał.

Jeżeli te osoby również zaznaczyły Cię w swoich formularzach, będziecie mogli przenieść speed dating na wyższy poziom – Ty dostaniesz ich dane kontaktowe, a oni Twoje. Co ważne, Twoich danych nie dostanie osoba, która wyraziła zainteresowanie Tobą bez wzajemności.

Dlaczego warto zdecydować się na speed dating? Imprezy dla singli „mają tę moc”!

Nie bez powodu organizujemy tematyczne imprezy dla singli. Jeżeli jesteś zapalonym podróżnikiem, łatwiej będzie Ci znaleźć wspólny język z innymi podróżnikami. Osoby wierzące poznają potencjalnego partnera podzielającego ich ideały. Weganie będą dobrze się czuli w gronie wegan, a niepalący przy tych, którzy również trzymają się z daleka od papierosów. O ile podczas randkowania tradycyjnego lub online spotykasz rozmaitych ludzi, tematyczny speed dating zapewni Ci podstawowy grunt porozumienia.

Zobacz, jakie imprezy dla singli organizujemy w Twoim mieście w najbliższym czasie. Wybierz tematykę lub grupę wiekową, do której należysz. Upewnij się, że w formularzu podałeś poprawne dane kontaktowe. Wykonaj pierwszy krok, aby speed dating mógł zaowocować wielką miłością. Do zobaczenia! 🙂

Dodaj komentarz

X