wrzesień, 2019

29wrz18:0019:30💛Chrześcijańskie szybkie randki w Łodzi!💛godzina 18:00

Więcej

Szczegóły wydarzenia

Szybkie randki dla katolików 🙂

Zapisy na szybkie randki w ŁODZI https://svatka.pl/zapisz-sie/lodz/

Spotkania Chrześcijańskich Singli to świetna okazja do poznania nowych osób o zbliżonych poglądach na życie, wiarę i wartości.
Jeżeli jesteś zdania, że to właśnie wspólne wartości są tym, co pozwalają najlepiej scementować relacje między ludźmi to zapraszamy Cię na CHRZEŚCIJAŃSKI SPEED DATING ŁÓDŹ. Przyjdź do Nas z NADZIEJĄ na poznanie nowych ludzi 🙂

Zapraszamy osoby, które mieszczą się w przedziale wiekowym, Panie: 23-34, Panowie 26-36

Czym jest speed dating/szybkie randki ze SVATKA.pl? To rozmowa, podczas której można się uśmiechać, zagadywać, żartować, śmiać, pytać, flirtować, dyskutować – wszystko, byleby dowiedzieć się jak najwięcej o naszym rozmówcy. Każda rozmowa trwa od 5 do 7 minut. A gdy już porozmawiamy ze wszystkimi uczestnikami, zaznaczamy na formularzu, kto nas najbardziej rozbawił oraz z kim znaleźliśmy wspólny język. Jeżeli ta osoba również Cię zaznaczy, dostajecie do siebie namiary.

Dlaczego chrześcijańskie randki to dobry pomysł?
Nie trzeba raczej nikomu tłumaczyć, że tworzenie relacji, które oparte są na podobnych wartościach są trwalsze.
Tym samym znacznie łatwiej jest budować na nich przyjaźń czy też małżeństwo. Dzięki takim imprezom wierzący single mają niepowtarzalną szansę na poznanie kogoś, kto podziela ich światopogląd. Wiara to ważny element życia, dlatego warto przez nie kroczyć z kimś, kto podziela podobną wizję do naszej. Można to sobie ułatwić, poznając taką osobę na szybkich randkach dla katolików.

Czas

(Niedziela) 18:00 - 19:30

Lokalizacja

Tubajka

plac Zwycięstwa 3, 90-312 Łódź

Organizator

svatka.pl WROCŁAWwroclaw.svatka@gmail.com

Dodaj komentarz

X