kwiecień, 2018

24kwi19:0021:00Wydarzenie zakończone💓Studenckie szybkie randki w Warszawie💓 (grupa wiekowa 19-27)godzina 19:00; grupa wiekowa 19-27

Więcej

Szczegóły wydarzenia

CHCESZ ZAWRZEĆ NOWE ZNAJOMOŚCI ?

PRZYJDŹ I DAJ SIĘ POZNAĆ 🙂

ZAPRASZAMY NA  STUDENCKI SPEED DATING ZE SVATKA.PL JUŻ 24 kwietnia!

 

❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤

 

ZAPRASZAMY PANIE I PANÓW W WIEKU 19-27

Speed dating to alternatywa dla internetowych portali randkowych. Nowoczesne podejście do randkowania w realu daje możliwość spotkania się twarzą w twarz. Pozwala na uchwycenie tego „czegoś” między dwojgiem ludzi, co zdecydowanie nie jest możliwe w przypadku randek online.

Szybkie randki to zorganizowane spotkanie określonej liczby osób obu płci, podczas którego można żartować, pytać, flirtować, dyskutować – wszystko, by dowiedzieć się jak najwięcej o swoim rozmówcy. Każda rozmowa trwa od 5 do 7 minut. A gdy już porozmawiasz ze wszystkimi uczestnikami, zaznaczasz na formularzu, kto Cię najbardziej zaciekawił oraz z kim znalazłeś wspólny język. Jeżeli ta osoba również Cię zaznaczy, dostajecie do siebie namiary.

Jeśli tak jak my uważasz, że szybkie randki to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu połączony z niecodzienną szansą poznania ciekawych ludzi (a być może swojej drugiej połówki), przyjdź i daj się poznać!

Czas

(Wtorek) 19:00 - 21:00

Lokalizacja

PODAMY WKRÓTCE (niespodzianka)

Organizator

svatka.pl518 965 780 kontakt@svatka.pl

Tytuł sekcji biletu

Bilety na to wydarzenie nie są już dostępne w sprzedaży

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X