kwiecień, 2018

22kwi18:0020:00Wydarzenie zakończone🌍ŁÓDŹ! SZYBKIE RANDKI DLA KOCHAJĄCYCH PODRÓŻE!🌍 (grupa wiekowa 25-35)godzina: 18:00

Więcej

Szczegóły wydarzenia

🌍SZYBKIE RANDKI DLA KOCHAJĄCYCH PODRÓŻE!🌍

Uwielbiasz podróżować? Poznawać nowe miejsca, nowych ludzi, wędrować po górach i odkrywać nowe szlaki? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę z podróżowaniem? Zapraszamy na podróżnicze randki już 22 kwietnia!

To świetna okazja do poznania kogoś o podobnych zainteresowaniach, podzielenia się wspomnieniami z podróży albo znalezienia towarzysza podróży!

Odważ się, zrób pierwszy krok i zapisz się na spotkanie! Może tak rozpocznie się następna podróż?

🐞 Grupa wiekowa 25-35

Na czym polega Speed Dating?

Idea jest prosta: kilkanaście randek w 2 godziny. Wybierz wydarzenie, usiądź przy stoliku, porozmawiaj i poznaj kogoś bliskiego!

Szybkie randki to zorganizowane spotkanie określonej liczby osób obu płci, podczas którego można żartować, pytać, flirtować, dyskutować – wszystko, by dowiedzieć się jak najwięcej o swoim rozmówcy. Każda rozmowa trwa od 5 do 7 minut. A gdy już porozmawiasz ze wszystkimi uczestnikami, zaznaczasz na formularzu, kto Cię najbardziej zaciekawił oraz z kim znalazłeś wspólny język. Jeżeli ta osoba również Cię zaznaczy, dostajecie do siebie namiary.

Spotkanie pozwala na uchwycenie tego „czegoś” między dwojgiem ludzi, zapisz się  daj się poznać!

* Na szybkich randkach w Łodzi nie ma możliwości dokonania płatności na miejscu. Bilety z zaznaczoną opcją „płatność na miejscu gotówką” są jedynie rezerwacjami!

 

 

Czas

(Niedziela) 18:00 - 20:00

Lokalizacja

Z Innej Beczki

Moniuszki 6

Organizator

svatka.pl ŁÓDŹ lodz.svatka@gmail.com

Tytuł sekcji biletu

*Na szybkich randkach w Łodzi nie ma możliwości dokonania płatności na miejscu. Bilety z zaznaczoną opcją "płatność na miejscu gotówką" są jedynie rezerwacjami!

Bilety na to wydarzenie nie są już dostępne w sprzedaży

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

X